Dedykowane programy szkoleniowe

Dla pielęgniarek

Zawód pielęgniarki i pielęgniarza jest dzisiaj elitarnym zawodem medycznym, wyróżniającym się wiedzą, kompetencjami, umiejętnościami w zakresie specjalistycznej pielęgnacji i leczenia spójnego z wykonywanymi świadczeniami ratującymi życie i zdrowie. Pielęgniarska grupa zawodowa podlega ustawicznemu kształceniu, podnoszeniu swojej wiedzy w zakresie ochrony zdrowia, pedagogiki, psychologii, socjologii, rehabilitacji. Pielęgniarka i pielęgniarz ma możliwość korzystania z wiedzy prowadzących szkolenia na poziomie naukowym i praktycznym, a po ukończeniu szkolenia wykorzystania jej na swoim stanowisku pracy, dla rozwoju swojej kariery zawodowej i podniesienia prestiżu grupy zawodowej.

Dla organizatorów świadczeń zdrowotnych

Organizacja świadczeń zdrowotnych dedykowanych świadczeniodawcom stawia bardzo duże wymagania w zakresie organizacyjnym, zarządzającym, realizującym jak również kontrolującym. Wszystkie te działania powinny opierać się na szeroko rozumianej jakości. Zakres tematyki szkoleń prowadzonych jest dostosowany do wymagań jakie stawia nam zamawiający szkolenia. Szkolenia odbywają się w dni robocze od wtorku do piątku w godzinach popołudniowych.

Dla firm medycznych

Konstruktywna i transparentna współpraca pomiędzy firmami medycznymi, podmiotami leczniczymi i praktykami indywidualnymi powinna przynosić oczekiwane korzyści. Korzyści te mogą przybierać formę bezpośrednią, np. w odniesieniu finansowym, jak również formę wartości dodanej do lepszego funkcjonowania firm medycznych, podmiotów leczniczych, praktyk indywidualnych. Proponujemy cykl szkoleń dotyczący współpracy pomiędzy realizatorami świadczeń zdrowotnych i dostawcami usług wspomagających realizację świadczeń zdrowotnych.
deco

Co nas wyróżnia?

Duża dawka praktycznej wiedzy

Bezpośredni kontakt z prowadzącym

Zajęcia prowadzone na narzędziach

Unikalna atmosfera

Elastyczny kalendarz

Małe grupy do 7 osób

Eksperci

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy.
    Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Więcej informacji Akceptuję